Kayak kar tatili sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava duyurular ilanlar ver al sat kirala ucuz tatil paketleri bul! Site üzerinde kayak sektöründe faaliyet gösteren oteller konaklama tesisleri tur gezi organizasyon firmaları şirketleri taşıma ulaşım servisleri ekipman malzeme kiralama alım satım kayak dersi kursu ve diğer hizmetleri sunan gerçek ve tüzel kişiler firmalar şirketler ücretsiz bedava alım satım kiralama kayak turları tatili fırsat paketleri tanıtım ilanları paylaşabilirler. Site üzerinde adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Ege'nin Uludağı" Denizli Kayak Merkezi Kayakseverleri Bekliyor

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Ocak 30, 2018
  • Denizli, Turkey

Ege'nin Uludağı" Denizli Kayak Merkezi Kayakseverleri Bekliyor
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan:"Ege Bölgesi'ne hitap eden kayak merkezimize 'Ege'nin Erciyesi, Uludağı' diyoruz. Denizli Kayak Merkezi'ne bu sezon 100 bin ziyaretçi bekliyoruz"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bölgesindeki kayakseverlere hitap eden ve "Ege'nin Erciyesi, Uludağı" diye adlandırılan kentteki kayak merkezine bu sezon 100 bin ziyaretçi beklediklerini söyledi.

Kent merkezine 85 kilometre uzaklıktaki tesisi ziyaret eden Zolan, spor merkezinde acemi, orta seviye ve profesyoneller için 12 kilometre uzunluğunda 3 pist bulunduğunu bildirdi.

Tesiste yaklaşık 3,5 ay kayak yapılabildiğini anlatan Zolan, Denizli'nin alternatif turizm yatırımlarına da ev sahipliği yaptığını belirtti.

Denizli'nin artık Pamukkale ve kayak merkezinin beyazıyla ön plana çıkacağına işaret eden Zolan, şöyle konuştu:

"Tesisten sadece Denizlililer değil Muğla, Antalya, Aydın ve İzmir'den gelen kayakseverler de faydalanıyor. Ege Bölgesi'ne hitap eden kayak merkezimize 'Ege'nin Erciyesi, Uludağı' diyoruz. Burada toplam 12 kilometrelik kayak pisti var. Misafirlerimize dünya standartlarında hizmet veriliyor. Özellikle hafta sonlarını yoğun geçirmeye başladık. Denizli Kayak Merkezi'ne bu sezon 100 bin ziyaretçi bekliyoruz."

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Sakaltutan Kayak Merkezi Turları Otelleri Tesisleri Pistleri Tatili Turu

  Sakaltutan Kayak Merkezi Turları Otelleri Tesisleri Pistleri Tatili Turu

  Kayak Keyfi Sakaltutan Kayak Merkezi (Erzincan) Şubat 18, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Sakaltutan kayak merkezi turları otelleri tesisleri pistleri turu fiyatları kayak takımı malzemeleri ekipmanları kiralama yerleri ücretleri telefon yol hava kar durumu ulaşım nasıl gidilir yorumları tavsiyeleri önerileri www.kayak-merkezleri.com'da B...

 • Ağrı 14 Şubat Organizasyonları Programları Etkinlikleri Fırsatları

  Ağrı 14 Şubat Organizasyonları Programları Etkinlikleri Fırsatları

  Kayak Keyfi (Ağrı) Ocak 31, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ağrı 14 şubat organizasyonları programları etkinlikleri sevgililer günü aktiviteleri fırsatları sürprizler hediyeler gidilecek yerler mekanlar www.kayak-merkezleri.com'da yorumları tavsiyeleri oku sevgiline en güzel organizasyonu yap onu mutlu et. ww...

 • Kop Dağı Kayak Merkezi sezonu açıyor

  Kop Dağı Kayak Merkezi sezonu açıyor

  Kayak Keyfi Kop Dağı Kayak Merkezi (Bayburt) Ocak 30, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Kop Dağı Kayak Merkezi sezonu açıyor Bayburt'taki Kop Dağı Kış Sporları ve Kayak Merkezi'nde son günlerde aralıklarla devam eden kar yağışının ardından kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı. Kar kalınlığının istenilen seviyenin üzerine çıkmasının ardı...