Kayak kar tatili sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava duyurular ilanlar ver al sat kirala ucuz tatil paketleri bul! Site üzerinde kayak sektöründe faaliyet gösteren oteller konaklama tesisleri tur gezi organizasyon firmaları şirketleri taşıma ulaşım servisleri ekipman malzeme kiralama alım satım kayak dersi kursu ve diğer hizmetleri sunan gerçek ve tüzel kişiler firmalar şirketler ücretsiz bedava alım satım kiralama kayak turları tatili fırsat paketleri tanıtım ilanları paylaşabilirler. Site üzerinde adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Kapadokya Kaplıca Tatili ve Kayak Merkezi Erciyes

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Ocak 17, 2018
 • Değiştirilme tarihi: Ocak 17, 2018
  • Kapadokya, Turkey

Kapadokya ve kayak turizmine kaplıca katkısı Türkiye'nin önemli termal turizm merkezlerinden Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gelenler kaplıca tatilinin yanı sıra günübirlik turlarla Erciyes Kayak Merkezi'ni ve Kapadokya'yı gezme imkanı buluyor. Kapadokya Kaplıca Tatili ve Kayak Merkezi Erciyes.


Türkiye'nin önemli termal turizm merkezlerinden Nevşehir'in Kozaklı ilçesindeki kaplıcalar, Kapadokya ve kayak turizmine de katkı sağlıyor. Coğrafi konumu itibarıyla Türkiye'nin ortasında bulunan, 7 bin 500 kişilik nüfuslu Kozaklı, farklı kategorilerdeki 22 termal tesiste yaklaşık 10 bin yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlıyor. Sodyum, kalsiyum ve klor içeriğiyle A ve C grubu şifalı sular grubunda yer alan Kozaklı kaplıcaları, yerin derinliklerinden yüzeye çıkan 93 derece ısıdaki suyu ile sağlık turizminde marka olma yolunda ilerliyor.

Apart, motel ve beş yıldızlı otellerin yanı sıra belediyeye ait tesislerin de bulunduğu ilçede, her bütçeye uygun konaklama imkanı sunuluyor. Kayseri ve Nevşehir'e yakın mesafede olan Kozaklı'yı tercih edenler, termal tatilin yanı sıra günübirlik turlarla Erciyes Kayak Merkezi ile Kapadokya bölgesindeki diğer tarihi ve turistik merkezlerde vakitlerini değerlendirme imkanı buluyor. İlçedeki birçok tesiste irili ufaklı çok sayıda havuz yer alırken, aquaparklar da özellikle çocuklar ve gençler için eğlenceli tatil imkanı sunuyor. Termal tesislerde SPA, çamur banyosu, tuz odaları, güzellik ve spor merkezleri gibi çeşitli hizmetler yer alıyor. İlçedeki tüm modern tesislerde, ziyaretçilerin rahatsızlıklarından kurtulabilmesi için farklı tedavi yöntemleri uygulanıyor. Kozaklı kaplıcaları şifa dağıtıyor Bir krater içinde kaynayarak yüzeye çıkan Kozaklı kaplıca suyu, içerisinde barındırdığı radon gazı ile diğerlerinden ayrılıyor.

Kozaklı kaplıcaları, hücre yenilenmesini hızlandırmasıyla bilinen radon gazı dolayısıyla "gençlik iksiri" olarak da nitelendiriliyor.

İlçedeki apart otellerde "kendin pişir kendin ye" usulünde mutfaklar bulunurken, konuklar tesislerin restoranlarından da faydalanabiliyor, bazı oteller ise profesyonel mutfak ekibiyle açık büfe uygulaması sunuyor. "Sedye ile gelen insanlar buradan yürüyerek gitmektedir" Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin her köşesinden insanların hem yarıyıl tatilini geçirmek hem de şifa bulmak amacıyla ilçeye ilgi gösterdiğini belirtti. Yarıyıl tatili öncesi ilçedeki tesislerde ön rezervasyonlarla yüzde 100'e varan doluluğu yakaladıklarını ifade eden Güven, Kozaklı'nın İç Anadolu Bölgesi'nde tatil için değerlendirilebilecek en güzel yer olduğunu dile getirdi.

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Ovacık kayak merkezinde yoğunluk her geçen gün artıyor

  Ovacık kayak merkezinde yoğunluk her geçen gün artıyor

  Hafta Sonu Kayak Tatili (Tunceli) Şubat 19, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ovacık kayak merkezinde yoğunluk her geçen gün artıyor. Ovacık kayak merkezine yoğun ilgi!2 yıl önce Gençlik Spor Bakanlığı tarafından 4 milyon 500 bin liraya yaptırılan Ovacık Kayak Merkezi, bölgenin önemli kış turizm merkezleri arasında yer almaya ...

 • Ergan Kayak Merkezi Turları Otelleri Tesisleri Pistleri Tatili Turu

  Ergan Kayak Merkezi Turları Otelleri Tesisleri Pistleri Tatili Turu

  Hafta Sonu Kayak Tatili Ergan Kayak Merkezi (Erzincan) Şubat 18, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ergan kayak merkezi turları otelleri tesisleri pistleri turu fiyatları kayak takımı malzemeleri ekipmanları kiralama yerleri ücretleri telefon yol hava kar durumu ulaşım nasıl gidilir yorumları tavsiyeleri önerileri www.kayak-merkezleri.com'da Başta ...

 • Adapazarı 14 Şubat Organizasyonları Programları Etkinlikleri Fırsatları

  Adapazarı 14 Şubat Organizasyonları Programları Etkinlikleri Fırsatları

  Hafta Sonu Kayak Tatili (Adapazarı) Ocak 31, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Adapazarı 14 şubat organizasyonları programları etkinlikleri sevgililer günü aktiviteleri fırsatları sürprizler hediyeler gidilecek yerler mekanlar www.kayak-merkezleri.com'da yorumları tavsiyeleri oku sevgiline en güzel organizasyonu yap onu mutlu e...