Elmalı Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3171 11 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Elmalı, Antalya, Türkiye

Elmalı Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Elmalı merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Özellikle Şubat sonu ve Mart aylarında " Gündüz Kayak, öğleden sonra deniz" sloganı ile öne çıkan Saklıkent kayak merkezi, Ilıman iklimi sayesinde ülkemizdeki sıcaklığın en yüksek olduğu kayak merkezidir.

Güneşli gün sayısı sezon boyunca 50-60 günü bulur. Saklıkent kayak merkezinde Ortalama kar kalınlığı 100 – 200 cm olup, zirvede zaman zaman 4 mt.`yi bulur.

Saklıkent kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Antalya Elmalı Elmali Akyar Balkaya Bedan Çaltı Çamlıalan Çayırözü Çiçekoluk Eskibağ Fatih Güneycik Güneyyaka Kalecik Karabul Karadere Karaisa Karaköy Kayabükü

Elmalı merkezden Saklıkent kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : 24 TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Suni ve sentetik tekstil malzemesinin ekstrüzyonu, çekilmesi, tekstüre edilmesi veya kesilmesi için kullanılan makineler ile doğal tekstil elyafı hazırlama makineleri ve dokuma makinelerinin imalatı (çırçır makinesi, taraklama makinesi vb. dahil). Tekstil ipliği ve kumaşını yıkama, ağartma, boyama, apreleme, temizleme, sıkma, sarma, emprenye etme, bitirme, kesme, surfile ve benzerleri için makineler ile keçe imalatında ve bitirilmesinde kullanılan makinelerin imalatı.

Yayın tarihi: Ocak 19, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Ulaşım Servisleri Yolcu Taşıma

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kemer Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Kemer Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Kış Mekanları (Kemer) İlan / İçerik Numarası : # 3182 3 kez okundu. Şubat 7, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Kemer Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Kemer merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ k...

 • Lara Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Lara Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Kış Mekanları Lara (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3147 8 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Lara Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Lara merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kay...