Korkuteli Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3170 7 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Korkuteli, Antalya, Türkiye

Korkuteli Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Korkuteli merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Saklıkent, Akdeniz Bölgesi'nde Antalya'nın batısındaki Torosların Beydağları kısmında yer alan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksidir. Tesis Antalya kent merkezine 50 km uzaklıktadır. Bu konumu nedeniyle bir günde iki mevsimin birden yaşanabildiği ender yerlerdendir.

Akdeniz`e ve Ekvator`a en yakın kayak tesislerinden birisi olan Saklıkent kayak merkezinde Aralık 10 – Nisan 10 arasında yaklaşık 120 gün kaliteli kayak imkanı vardır.

Saklıkent kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Antalya Korkuteli İmecik Akyar Alaaddin Aşağıpazar Avdan Bahçeyaka Başpınar Bayat Bayatbademleri Beğiş Bozova Büyükköy Çaykenarı Çıvgalar Çomaklı Çukurca Dereköy Esenyurt Garipçe Göçerler Gümüşlü Güzle İmrahor Karabayır Karakuyu Karataş Kargalık Kargın Karşıyaka Kayabaşı Kemerağzı Kırkpınar Kızılaliler Kızılcadağ Kiremitli Kozağacı Köseler Küçükköy Küçüklü Leylekköyü Mamatlar Nebiler Osmankalfalar Söbüce Söğütköy Söğütcük Sülekler Taşkesiği Tatköy Ulucak Uzunoluk Yakaköy Yalınlıgediği Yazır Yelten Yenimahalle Yeşiloba Yeşilyayla Yukarıkaraman.

Korkuteli merkezden Saklıkent kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Post, deri ve köselelerin işlenmesi ile ayakkabı ve diğer deri eşyaların üretimi veya tamiri için kullanılan makinelerin imalatı. Sanayi tipi çamaşır makinesi, kuru temizleme makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ütü makinesi ve pres ütü imalatı. Sanayi ve ev tipi dikiş makinelerinin imalatı (dikiş makinelerinin iğneleri, mobilyaları, tabanları, kapakları vb. parçaları dahil).

Yayın tarihi: Ocak 19, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Ulaşım Servisleri Yolcu Taşıma

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kumluca Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Kumluca Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Hangi Yoldan Gitmeli (Kumluca) İlan / İçerik Numarası : # 3183 3 kez okundu. Şubat 7, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Kumluca Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Kumluca merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVR...

 • Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Hangi Yoldan Gitmeli (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3146 7 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Antalya merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kayak...