Akseki Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3169 5 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Akseki, Antalya, Türkiye

Antalya Akseki Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Akseki merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Saklıkent Kayak Turları; Web sitemiz kalitesi ve güvencesi ile düzenli aralıklarla Saklıkent Turları düzenlenmektedir. Dilerseniz bu turlara katılabilir; dilerseniz kendi imkanlarınız ile ulaşabilirsiniz. Ulaşım, Paket Tur, Haftasonu Tatili , Konaklama, Yiyecek İçecek , Kayak Ekipmanları Kiralama , Kayak Dersleri , Çıkış İniş Ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen Turlar sayfamızdan Kayak Turları ` na bir göz atın.

Saklıkent kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Antalya Akseki Bucakkışla Cevizli Sinanhoca Akşahap Alaçeşme Aşağıaşıklar Bademli Belenalan Boğaz Bucakalan Büyükalan Ceceler Cemerler Cendeve Çaltılıçukur.

Akseki merkezden Saklıkent kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : 24 TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Ev tipi olmayan pişirme veya ısıtma cihazlarının imalatı (ev tipi olmayan filtreli kahve makineleri vb. dahil). Tarımsal ürünler için kurutucuların imalatı (kahve, kuruyemiş vb. için kavurma makine ve cihazları dahil). Tohumların, tanelerin veya kuru baklagillerin temizlenmesi, tasnif edilmesi veya derecelendirilmesi için kullanılan makinelerin imalatı (tarımsal selektörler dahil).

Yayın tarihi: Ocak 19, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Ulaşım Servisleri Yolcu Taşıma

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Antalya Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Antalya Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Hangi Yoldan Gidilir (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3181 5 kez okundu. Şubat 7, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Antalya merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVR...

 • Serik Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Serik Saklıkent Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Hangi Yoldan Gidilir Serik (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3145 9 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Serik Saklıkent kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Serik merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Toros Dağları'nın zirvesindeki SAKLIKENT kayak mer...