Bolvadin Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3229 4 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Bolvadin, Afyon, Türkiye

Bolvadin Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Bolvadin merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Davraz Kayak Merkezine Ne Zaman Gidilir?

Aralık ayından başlayıp Nisan ayının ortalarına kadar kayak sezonu devam etmektedir. Pek bilinmeyen Davraz Kayak Merkezi’nde 2m kar kalınlığı bulunması keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar.

Davraz Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Davraz Kayak Merkezi ne ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. Isparta şehir merkezine 26 km uzaklıkta olup yolları temiz ve sorunsuzdur. Isparta dışından gelecek kayak severler için ise; Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na İniyorsunuz. İstanbuldan günde bir defa Türk Hava Yolları tarafından sefer düzenlenmektedir.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Bolvadin merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Kesici aletler ile el aletlerinin bakım ve onarımı (matbaa giyotini, şerit testere, el testeresi, çapa, orak vb. bileyleme ve çarkçılık dahil) (motorlu ve pnömatik olanlar hariç).
Plastik ve kauçuk imalatında ve işlenmesinde kullanılan makinelerin bakım ve onarımı.

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Davraz Ulaşım Otobüs Seferleri

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Üçağız Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Üçağız Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kışın Sevgiliyle Yapılacak Şeyler (Üçağız) İlan / İçerik Numarası : # 3128 5 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Üçağız çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Üçağız merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her ...