Kalkan Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

 • Ürün Hizmet No: # 3130 6 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kalkan, Türkiye

Kalkan çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Kalkan merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her gün Toros Dağları'nın zirvesi olan SAKLIKENT'e klimalı konforlu otobüsler, minibüsler ile sefer düzenliyoruz.

Ilıman bir iklimi olan Antalya içerisinde yer alan bu kayak merkezi konumu nedeniyle Antalya’yı ve civar bölgeleri de keşfedebileceğiniz bir yerdedir. Ayrıca Saklıkent kayak merkezi sıcaklık seviyesinin en yüksek olduğu kayak merkezi olarak da bilinmektedir. Bu nedenle birçok insanın tatil için uğrak noktasıdır.

Güneşli olan 50 – 60 gün olduğu için tatilinizi bu dönemler arasında denk getirebilirsiniz. Kar kalınlıkları anlamında kayak merkezini incelediğimiz zaman 100 – 200 cm arasında olduğunu görebiliriz. Ancak zirveye çıkarsanız bu kar kalınlığının ortalama 4 metreyi bulduğunu da görebilirsiniz.

Kalkan merkez çıkışlı Saklıkent kayak tesisleri tur fiyatımız sadece ulaşım gidiş-dönüş kişi başı ; 13 TL
Full paket her şey dahil fiyat kişi başı : 27 TL ( Fiyata dahil olanlar : Ulaşım, açık büfe öğle yemeği ( balık, öğle yemeği, sucuk ekmek ve tavşan eti mangalı, kayak ekipmanları malzemeleri, teleferik telesiyej kullanım )
Dağ evi / villası 1 gece konaklama 2 kişilik oda ; 20 TL toplam

Saklıkent turlarına aşağıdaki beldeler semtler ilçeler ve yerleşim yerlerindeki otellerden pansiyonlardan ve yazlıklardan ücretsiz alma bırakma hizmeti veriyoruz;

Saklıkent gezi tur proğramlarına aşağıdaki sektörlerden faaliyet gösteren firmalarda şirketlerde çalışanlar için % 30 indirim yapılacaktır;

Şarj edilebilir pil ve batarya ile bunların parçalarının imalatı. Akümülatör kutu ve kapaklarının imalatı. Fiber optik kabloların imalatı. Diğer elektronik ve elektrik telleri ve kablolarının imalatı (koaksiyel kablo ve diğer koaksiyel elektrik iletkenleri, yalıtılmış bobin telleri, izolasyonlu toprak su altı iletkenler, asetatlı ve silikonlu bakır iletkenler, vb.) (fiberoptik kablo hariç).

Yayın tarihi: Ocak 19, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Toros Dağları Kayak Turları Fiyat

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Akşehir Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Akşehir Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Kışın Ne Yapılır Akşehir (Konya) İlan / İçerik Numarası : # 3231 3 kez okundu. Şubat 7, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Akşehir Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Konya Akşehir merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindek...