Yeşilova Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3206 4 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Yeşilova, Burdur, Türkiye

Yeşilova Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Yeşilova merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Davraz’da nerede kalınır

Kayak merkezinde konaklayabileceğiniz 3 konaklama tesisi var. Isparta Davraz’ın en büyük oteli 4 yıldızlı Sirene Davras Otel’de kaldım. Bir kayak oteli olarak beklentileri yeterince karşılıyor. 10 dakika az bir sürede telesiyeje, sadece 3 dakikada babylift bölgesine ulaşıyorsunuz.
Sirene Davras kurs ücretleri

Sirene Davras Otelde sertifikalı eğitmenlerden dileyen kayak veya snowboard kursu alabiliyor. Kayak malzemeleriniz yoksa otelden kiralayabiliyorsunuz. Ben tüm malzemeleri otelden temin ettim.

Kayak Takımı (Kayak, kayak ayakkabısı, baton): 50TL
Snowboard (Board ve bot : 60TL
Kayak Kıyafeti (Alt, üst, eldiven ve gözlük ): 60TL

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Yeşilova merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Spor amaçlı dağcılık, avcılık veya balıkçılık eşyalarının imalatı (kasklar, olta kamışları, olta iğneleri ve kancaları, otomatik olta makaraları, el kepçeleri, kelebek ağları, yapma balıklar, sinekler gibi suni yemler, kurşunlar, yapma kuşlar vb.). Spor veya açık hava oyunları için diğer eşyaların imalatı (boks eldiveni, spor eldiveni, yaylar, beyzbol ve golf sopaları ile top ve diğer eşyaları, tenis masası, raket, ağ ve topları, tozluklar, bacak koruyucular, şişme ve diğer havuzlar vb.).

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Firmalar Şirketler Rehberi İlanlar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Boğazkent Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Boğazkent Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kışın Sevgiliyle Yapılacak Aktviteler (Boğazkent) İlan / İçerik Numarası : # 3112 3 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Boğazkent çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Boğazkent merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi...