Gelendost Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3208 4 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Gelendost, Isparta, Türkiye

Gelendost Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Gelendost merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Davras Sirene Otel dışında, S. Demirel Üniversitesine ait 84 yatak kapasiteli uygulama oteli ile 55 yatak kapasiteli Isperia Davraz Hotel var. En yakın yerleşim yeri olan Çobanisa Köyü 8 km uzaklıkta yer alıyor. Köyde de 24 yatak kapasiteli, Davras Dağ Evleri adıyla bilinen 1 adet pansiyon var. Ayrıca Eğirdir ve Isparta merkezde bulunan otellerden de faydalanılabilir.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Gelendost merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

İçi doldurulmuş oyuncak bebeklerin ve oyuncak hayvanların imalatı. Oyuncak bebek, kukla ve hayvanlar ile bunların giysi, parça ve aksesuarlarının imalatı (içi doldurulmuş olanlar hariç)
Lunapark, masa ve salon oyunları için gereçlerin imalatı. Binmek için tasarlanmış tekerlekli oyuncakların imalatı (plastik bisikletler ve üç tekerlekli bisikletler dahil).

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Firmalar Şirketler Rehberi İlanlar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Antalya Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Antalya Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kış Aktiviteleri (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3114 6 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Antalya merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. He...