Çivril Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3225 4 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Çivril, Denizli, Türkiye


Çivril Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Çivril merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

İlk telesiyej (1211 metre uzunluğundaki) iki kişilik iskemleye sahiptir ve 1674 metrede başlayıp 1961 metrede bitmektedir.
İkinci telesiyej ise iki kişilik iskemleye sahiptir ve 1961 metrede başlayıp 2150 metrede bitmektedir.
Bir diğer taşıma aracı olan teleski ise 1961 metrede başlayıp 2150 metreye kayarak çıkma imkanı sunmaktadır.

Kayak Merkezinde Bulunan Pistlerin Özellikleri

Davraz Kayak Merkezi - Harita

Davraz Kayak Merkezi’nde muhteşem Eğirdir Gölü manzarası eşliğinde kayak yapabilirsiniz. Kayak merkezindeki mükemmel kar kalitesi sayesinde ilk defa kayak yapacak olanlar için bile risk en aza indirgenmiş. Her kategoriden kayakçılar için (acemi, profesyonel) çeşitli parkurlar bulunmaktadır. Buradaki en büyük avantajlardan biri de çığ ve kaybolma tehlikesinin olmaması.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Çivril merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Sanayi tipi soğutma ve havalandırma ekipmanlarının bakım ve onarımı. Tartı aletlerinin bakım ve onarımı. Madencilik, inşaat, petrol ve gaz sahalarında kullanılan makinelerin bakım ve onarımı
Tarım ve ormancılıkta kullanılan motokültörler ve traktörlerin bakım ve onarımı. Metal işleme makinelerinin ve takım tezgahlarının bakım ve onarımı (CNC olanlar dahil).

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Davraz Ulaşım Otobüs Seferleri

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Finike Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Finike Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kışın Tatile Nereye Gidilir (Finike) İlan / İçerik Numarası : # 3126 5 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Finike çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Finike merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her ...