Tavas Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3224 7 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Denizli, Türkiye


Tavas Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Tavas merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Davraz Kayak Merkezi, dağın kuzey yamacında yer almaktadır ve bu alanda çam, ardıç, sedir ve otsu bitki türleri bulunmaktadır. Kayak mevsimi Aralık ayında başlayıp Nisan ayına kadar devam etmektedir. Ortalama kar kalınlığı ise 50 – 250 cm arasında değişmektedir.

Davraz Kayak Merkezi Genel Bilgiler

Taşıma İmkanları: Kayak merkezinde uzunluğu 1211 metre olan ve saatte 1.000 kişi taşıma kapasiteli bir adet telesiyej, uzunluğu 936 metre olan ve saatte 800 kişi taşıma kapasiteli bir adet telesiyej olmak üzere toplamda 2 adet telesiyej bulunmaktadır. Ayrıca 624 metre uzunluğunda saatte 800 kişi taşıma kapasiteli bir adet teleski ve 300 metre uzunluğunda 2 adet babylift bulunmaktadır.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Tavas merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Motor ve türbinlerin bakım ve onarımı (hidrolik, rüzgar, gaz, su, buhar türbinleri) (gemi ve tekne motorları dahil, motorlu kara taşıtı ve motosiklet motorları hariç)
Sanayi fırınlarının, ocaklarının ve ocak brülörlerinin bakım ve onarımı. Kaldırma ve taşıma ekipmanlarının bakım ve onarımı.

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Davraz Kayak Merkezi Tatil Turlar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Adrasan Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Adrasan Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kışın Balayına Nereye Gidilir (Adrasan) İlan / İçerik Numarası : # 3124 5 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Adrasan çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Adrasan merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. He...