Ilgın Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3232 2 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ilgın, Konya, Türkiye

Ilgın Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Konya Ilgın merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.
Davraz Kayak Merkezinde Kayak Ekipmanlarını Nasıl Temin Edebiliriz?

Her kayak merkezinde olduğu gibi otellerin kayak odalarında kayak ekipmanlarınızı kiralayabilirsiniz, buralardan kiralama daha maliyetli olduğu için her yazımda olduğu gibi bu yazımda da ikinci bir alternatif yazmak istedim. Davraz Kayak Merkezi’ne giderken Çobanisa Köyü‘nün içinde ve çıkışında kayak ekipmanları kiralayabileceğiniz yerler mevcut ve çok daha uygun fiyatlara kiralama yapabiliyorsunuz. Bir örnek vermem gerekirse pantolonu, mont, ve kayak takımını 100 TL kiralayabilirsiniz. Çobanisa köyündeki 2020 fiyatları.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Konya Ilgın merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Profesyonel elektronik ekipmanların bakım ve onarımı. Güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve özel transformatörlerin bakım ve onarımı (elektrik dağıtım ve kontrol cihazları dahil)
Elektrik motorları, jeneratörler ve motor jeneratör setlerinin bakım ve onarımı (bobinlerin tekrar sarımı dahil). Elektrikli ekipmanların bakım ve onarımı.

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Değiştirilme tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Davraz Ulaşım Otobüs Seferleri

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Gündoğmuş Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Gündoğmuş Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kışın Yapılacak Etkinlikler Gündoğmuş (Antalya) İlan / İçerik Numarası : # 3133 4 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Gündoğmuş çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Gündoğmuş merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi...