Korkuteli Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

 • Ürün Hizmet No: # 3136 15 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Korkuteli, Antalya, Türkiye

Korkuteli çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Korkuteli merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her gün Toros Dağları'nın zirvesi olan SAKLIKENT'e klimalı konforlu otobüsler, minibüsler ile sefer düzenliyoruz.

Saklıkent Kayak Merkezi’nin Pistleri Hakkında Bilgi;
Kırmızı pist olarak adlandırılan pist kayak merkezinin profesyonellere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Karakaya telesiyej ile ulaşımı sağlanan bu pistin uzunluğu ise 4 bin metredir. Dağın zirvesinden başlanan bu kayak keskin virajlara ve dik yokuşlara sahiptir. Siyah pist ise tesiste ara istasyon olarak tanımlanan ve Karakaya telesiyej ile ulaşılan bir kayak imkanı sağlar. Pistin uzunluğu 1500 metredir. Kırmızı pist ile bağlantısı vardır ve viraja sahip olmasa da dik bir yamaçta kurulduğunu söyleyebiliriz.

Korkuteli merkez çıkışlı Saklıkent kayak tesisleri tur fiyatımız sadece ulaşım gidiş-dönüş kişi başı ; 17 TL
Full paket her şey dahil fiyat kişi başı : 32 TL ( Fiyata dahil olanlar : Ulaşım, açık büfe öğle yemeği ( balık, öğle yemeği, sucuk ekmek ve tavşan eti mangalı, kayak ekipmanları malzemeleri, teleferik telesiyej kullanım )
Dağ evi / villası 1 gece konaklama 2 kişilik oda ; 20 TL toplam

Saklıkent turlarına aşağıdaki beldeler semtler ilçeler ve yerleşim yerlerindeki otellerden pansiyonlardan ve yazlıklardan ücretsiz alma bırakma hizmeti veriyoruz;

Antalya Korkuteli İmecik Akyar Alaaddin Aşağıpazar Avdan Bahçeyaka.

Saklıkent gezi tur proğramlarına aşağıdaki sektörlerden faaliyet gösteren firmalarda şirketlerde çalışanlar için % 30 indirim yapılacaktır;

Elektrikli diğer küçük ev aletleri (elektrotermik el kurutma makinesi, elektrikli ütü, havlu dispenseri, hava nemlendirici) ile elektrikli battaniyelerin imalatı.
Elektrikli kişisel bakım eşyalarının imalatı (elektrikli tıraş makinesi, epilatör ve saç kesme makinesi, elektrotermik saç şekillendirme makinesi (saç kurutma makinesi, bigudi, tarak, saç maşası), elektrikli diş fırçası, vb.).

Yayın tarihi: Ocak 19, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Toros Dağları Kayak Turları Fiyat

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Sütçüler Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Sütçüler Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  Nereler Gezilir Sütçüler (Isparta) İlan / İçerik Numarası : # 3211 3 kez okundu. Şubat 7, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Sütçüler Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Sütçüler merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DA...