Gölhisar Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3203 5 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Gölhisar, Burdur, Türkiye

Gölhisar Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Gölhisar merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Sadece kar deneyimi ve manzara görmek için geliyorsanız, uzun sürebilecek telesiyej kuyruklarından kurtulmak için erkenden çıkmanızı tavsiye ederim. Kafeteryanın arkasında yer alan, sadece kayakçılara ve snowboardculara hizmet veren ikinci telesiyej hattı var.

İkinci telesiyej hattı 936 metre uzunluğunda ve saatte 800 kişiyi taşıyabiliyor. 1950 metreden başlayan hat 2250 metreye çıkıyor. Alternatif olarak da 1961 metrede başlayıp 2100 metrede sona eren 624 metrelik T-Bar seçeneği de var.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Gölhisar merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Vurmalı çalgıların imalatı (trampet, davul, ksilofon, zil, kas vs.). Borulu ve klavyeli orglar, armonyumlar, akordiyonlar, ağız mızıkaları (armonikalar), tulum vb. çalgıların imalatı. Müzik kutuları, orkestriyonlar, laternalar, çıngıraklar vb. imalatı. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer müzik aletlerinin imalatı.

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Firmalar Şirketler Rehberi İlanlar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Side Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Side Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kış Gezisi (Side) İlan / İçerik Numarası : # 3109 9 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Side çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Side merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her gün ...