Çeltikçi Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

 • Ürün Hizmet No: # 3202 4 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Çeltikçi, Burdur, Türkiye

Çeltikçi Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Çeltikçi merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Davraz Kayak Merkezi Pistler

Isparta Davraz Kayak Merkezi’nde, dağın yüksek yamaçlarında kayak veya snowboard yaparken Isparta Ovasını ve Eğirdir Gölünü farklı açılardan görebiliyorsunuz.

Kayak merkezinde 2 adet telesiyej, bir adet teleski (T-Bar) ve 300 metre uzunluğunda 2 adet babylift var.

Birinci telesiyej hattı 1211 metre uzunluğunda ve saatte 1000 kişi taşıyabiliyor. 1670 metrede başlayan hat, kayakçıları ve snowboardcuları 1960 metreye 10 dakikada ulaştırıyor.

Burada bulunan kafenin genişçe bir terası ve şahane bir manzarası var. Benim bulunduğum haftasonu ziyarete gelenlerle tıka basa doluydu. Kafelerde sıcak ve soğuk içecekler, sucuk, köfte gibi seçenekler var.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Çeltikçi merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Elektronik müzik aletleri veya klavyeli çalgıların imalatı (elektrik gücüyle ses üreten veya sesi güçlendirilen enstrümanlar) (dijital piyano, sintizayzır, elektrogitar, vb.).
Diğer yaylı/telli müzik aletlerinin imalatı (saz, gitar, keman, vb.). Ağızları huni gibi genişleyen neviden olan boru esaslı müzik aletleri ile diğer üflemeli müzik aletlerinin imalatı (saksafon, flüt, trombon, borazan, vb.).

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Firmalar Şirketler Rehberi İlanlar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Alanya Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Alanya Çıkışlı Saklıkent Kayak Merkezi Turları Geziler

  Kış Gezileri (Alanya) İlan / İçerik Numarası : # 3108 7 kez okundu. Ocak 19, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Alanya çıkışlı Saklıkent kayak merkezi turları günübirlik geziler tur proğramları fiyatları ne kadar kaç tl? Alanya merkezde SAKLIKENT kayak tesislerine tur düzenleyen turizm tur taşımacılık firmaları seyahat acentaları telefon iletişim listesi. Her ...