Kayak merkezleri, kış kar sporları tatili organizasyon, ekipman kiralama, ulaşım, konaklama

Yurtiçi ve yurtdışı kayak turları, sömestr yılbaşı tatil paketleri, kayak dersleri, malzeme ekipman vs ile alakalı herşey burada!

Daha Fazla

Ucuz kayak malzemeleri kiralama alım satım hizmetleri

Sitemiz üzerinden kayak malzemeleri kiralaması yapabilir, ikinci el sıfır ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kayak öğrenme kursları dersleri

Kayak öğrenmek için en ucuz kurs veren hocayı bulabilir, kayak yapmayı hızlıca öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Kayak turları gezi proğramları

Kayak turları kış mevisiminde insanların en çok rağbet gösterdiği aktivitelerin en başında gelmektedir.Ülkemiz kayak merkezleri tesileri ve pistleri bakımından oldukça zengindir. Ülkemizin dört tarafı yüksek karlı dağlar ile çevrilmiştir. Kayak ve kış sproları organizasyonu hizmetleri alanında uzun yıllara bir deneyim sahibi olan bir doğa sproları şirketi olarak, her yıl hem yurtiçi kayak pistlerine hemd eyurtdışında ünlü popüler kayak merkezlerine hem günübirlik hemde 1, 2 ve daha uzun süreli tatil gezileri düzenliyoruz.

Yurtiçi günübirlik turlarımız 10'den başlar, en pahalı paket lüks ultra herşey dahil olduğu kayak turu paketidir. Güncel fiyatlar için kampanyalar bölümüne göz atabilirsiniz.

Yurtdışı en çok kayak turu düzenlediğimiz ülkeler Bulgaristan, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Polonya, İsviçre, Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya ve Ermenistan'dır.

  • Sosyal medya
kayak

Hizmetlerimiz

Yurt içi kayak merkezlerimize yaptığımız turlarımız genellikle günübirlik konaklamasız ve haftasonu 1 veya 2 gece konaklamalı şekilde olmaktadır. Yurtiçi günübirlik turlar için en çok rağbet gören kayak merkezleri Uludağ Kartepe Elmadağ Davraz Saklıkent Sarıkamış Palandöken ve Erciyes diyebiliriz. Günübirlik turlarımız sadece ulaşım servisi hizmetinin olduğu en ucuz paket ve ulaşım, öğle yemeği içecek, ekipmanlar, kayak tesisi sınırsız kullanım, kayak ekipmanları, sigorta ve rehberlik hizmetlerini kapsayan full paketlerdir. En ucuz paket ücreti 5 TL ile Bursa, Kayseri, Sarıkamış, Isparta, Burdur, Denizli, Ödemiş, Erzurum, Ermenek, Karabük, Gümüşhane, Borçka, Şavşat, Van, Bitlis, Muş, Diyarbakır, Adıyaman, Kocaeli, İzmit şehir merkezlerinden en yakın kayak merkezlerine yapılan günübirlik sadece ulaşımın dahil olduğu turlarıdır.

Yukarıda bahsi geçen kayak tesislerine şehir merkezinden herşeyin dahil olduğu günübirlik tur gezi paketleri ise 35 TL'dir. Turlar kayak merkezlerinde kayak yapılmayacak derece az kar kalıncaya kadar devam etmektedir. Genellikle bir çok kayak merkezinde Nisan ortalarına veya sonlarına kadar sürmektedir. Kayak turlarına katılmak için en az 1 gün önceden kesin rezervasyon yaptırarak araçta koltuk ayırtmak gerekmektedir.

uludağ

Uludağ

Bursa merkez ve ilçeleri, Yalova, Balıkesir, Bilecik gibi bölgelerde yaşayanlar için en yakın popüler kayak yapılabilecek yerdir. Ünü yurtdışını aşmış heryıl binlerce yabancı turistide ağırlamaktadır.

kartepe

Kartepe

İstanbul'luların en yakın kayak yapacağı yer olarak bilinir, bununla birlikte Sakarya, Adapazarı ve Yalova ilçelerinde yaşayanlar içinde ideal bir kış sporları merkezidir.

kartalkaya

Kartalkaya

Zonguldak , İstanbul ve Ankara üçgeninde kalan Mudurnu, Mengen, Düzce vs tüm ilçeler ve diğer yerleşim yerlerinde yaşayanlar için tavsiye edilen fiyatları oldukça ucuz bir kayak merkezidir.

erciyes

Erciyes

Dünyaca ünlü Kapadokya bölgesine en yakın ve ülkemizin yüksekliği en fazla olan büyük tesisleri bulunan kayak yerlerinin başında gelir. Son yıllarda adı yurtdışındada duyulmaya başladı.

palandöken

Palandöken

Ülkemizin en eski kayak tesisleri pistleri ve otellerinin bulunduğu Doğu Anadolu'da yer alan kayak merkezidir. Birçok uluslararası aktivite etkinlik ve yarışa ev sahipliği yapmaktadır.

sarıkamış

Sarıkamış

Kars il sınırları içerisinde bulunan ülkemizin en doğusunda bulunan kayak merkezidir. Sarıkamış kayak merkezi çam ağaçları ile kaplı yemyeşil bir doğa içerisindedir.

davraz

Davraz

Akdeniz'e en yakın ve en yüksek rakımda bulunan bir kış sporları merkezidir. Antalya, Alanya, Side, Kemer, Belek, Manavgat gibi ünlü sahil tatil beldelerine çok yakındır.

saklıkent

Saklıkent

Her yıl 15 milyon yabancı turistin deniz kum güneş tatili için geldiği Antalya İli'nde bulunan kayak merkezidir. Denize en yakın kayak yapılabilen yer olarak ünlenmiştir.

elmadağ

Elmadağ

Türkiye'nin başkenti Ankara'ya en yakın kayak merkezidir. Özellikle Ankara'dan fazla uzaklaşmadan hem günübirlik hemde haftasonu kayak tatili için ideal yerlerden birisidir.

Resimler

Aktivitelerimizden ve etkinliklerimizden resimler fotoğraflar ve görseller. Uludağ Sarıkamış Palandöken Erciyes Davraz Kartalkaya Kartepe Saklıkent Hazarbaba Elmadağ Nikfer Bozdağ Ilgaz. Kayak turları yurtiçi yurtdışı günübirlik konaklamalı vizesiz yılbaşı sömestr 14 şubat sevgililer günü paketleri en ucuz uygun kampanyalar fırsatlar indirimler!

İletişim

Her hangi bir soru görüş fikir veya önerinizi bize aşağıdaki form aracılığı ile iletebilirsiniz.