Aydın Davraz Kayak Merkezi Ulaşım Otobüs Servisleri

  • Ürün Hizmet No: # 3250 7 kez bakıldı
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Aydın, Türkiye

Aydın Davraz kayak merkezi ulaşım otobüs servisleri toplu taşıma seferleri belediye halk otobüsleri fiyatları ne kadar kaç tl? Aydın merkez'den kışın gezilecek görülecek en iyi yerlerden biri olan Göller Yöresi Toros Dağları'nın zirvesindeki DAVRAZ kayak merkezi'ne minibüsler otobüsler ile ucuz ulaşım sağlıyoruz. Günübirlik ve 1 gece dağ evleri villalarında konaklamalı turlarımıza katılarak harika bir gün geçirebilirseniz.

Dört kişilik üstü kapalı 3. telesiyej ise 850 metre uzunluğundadır ve 2080 metreden başlayıp 2344 metrede sona ermektedir. Sadece kış aylarında değil ilkbahar ve yaz aylarında da ilgi gösterilen Davraz Kayak Merkezi’nde profesyonel rehberler eşliğinde trekking turlarına katılarak doğa yürüyüşleri yapabilir, tırmanış ile adrenalin dolu saatler geçirebilirsiniz. Davraz’dan Isparta şehir merkezine gitmek isterseniz otellerle anlaşmalı taksileri tercih edebilirsiniz.

Davraz kayak tesislerine giden tur otobüsleri ve minibüsleri aşağıdaki yerleşim yerleri ilçeler ve beldelerden oteller yazlıklara alma bırakma hizmeti sunmaktadır.

Aydın · Bozdoğan · Buharkent · Çine · Didim · Efeler · Germencik · İncirliova · Karacasu · Karpuzlu · Koçarlı · Köşk · Kuşadası · Kuyucak · Nazilli · Söke · Sultanhisar · Yenipazar · Yazıkent · Davutlar · Güzelçamlı · Altinkum · Akbük · Altınkum · Akbuk · Bozbük · Pamucak Soke Cine Ephesus Şirince Kusadasi Aydin Afrodisias Aphrodisias Didyma Priene Ladies beach

Aydın merkezden Davraz kayak merkezine ulaşım ücretimiz gidiş - dönüş kişi başı : TL'dir. Aşağıdaki sektörlerde çalışanlar için %35 indirim yapılmaktadır ;

Tehlikeli atıkların ıslahı ve bertaraf edilmesi (tehlikeli atıkların ıslahını yapan tesislerin işletilmesi. Zararlı atıkların yok edilmesi için kullanılmış malların bertarafı vb. faaliyetler) (radyoaktif atıklar hariç)
Radyoaktif atıkların ıslahı ve bertaraf edilmesi. Gemi ve yüzer yapıların hurdalarının materyallerinin geri kazanımı amacıyla parçalara ayrılması (sökülmesi), Hurdaların geri kazanım amacıyla parçalara ayrılması (otomobil, bilgisayar, televizyon vb. donanımlar) (gemiler ve yüzer yapılar ile satmak için kullanılabilir parçalar oluşturmak amacıyla sökme hariç).

Yayın tarihi: Şubat 7, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Davraz Ulaşım Otobüs Seferleri

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet