Kayak merkezleri, kış kar sporları tatili organizasyon, ekipman kiralama, ulaşım, konaklama

Yurtiçi ve yurtdışı kayak turları, sömestr yılbaşı tatil paketleri, kayak dersleri, malzeme ekipman vs ile alakalı herşey burada!

Daha Fazla

Ucuz kayak malzemeleri kiralama alım satım hizmetleri

Sitemiz üzerinden kayak malzemeleri kiralaması yapabilir, ikinci el sıfır ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kayak öğrenme kursları dersleri

Kayak öğrenmek için en ucuz kurs veren hocayı bulabilir, kayak yapmayı hızlıca öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Meşhur kayak merkezlerimiz

Kışın nereye gidilir? Kış mevsiminde ne yapılır? Kışları gezilecek görülecek yerler mekanlar neresi sorusunun cevabı şüphesiz kayak merkezleridir. Ülkemiz dünya standartlarında kaliteli tesisleri ile kışın kayaka yapmak için gidilecek yerler bakımından oldukça zengindir. Yıllardır ünü yurtdışına ulaşmış Palandöken, Uludağ gibi kayak merkezlerimiz yanısıra, son yıllarda Erciyes ve Davraz büyük bir atak yapmıştır.

Erciyes ve Davraz kayak merkezi'ne Rusya, Polonya, İran ve Ortadoğu ülkelerinden direk uçuşlar ile turlar düzenlenmeye başlamış ve bu tesislerde yabancı kayak sever sayısı gözle görülür derece artmıştır.

Bunların yanısıra Antalya ili aynı gün içerisinde hem denize girip güneşlenme hemde 1 saatlik 1 yoluluk ile SAKLIKENT kayak merkezine çıkıp kayak yaparak 1 gün içerisinde 2 ayrı mevisimi deneyimleyebileceğiniz tek şehir olarak ün yapmıştır. Yazları 15 milyon üzerinde turistin deniz kum güneş tatili için ziyaret ettiği Antalya bölgesi, kış mevsiminde de golf ve kayak aktiviteleri içinde yabancı tatil severlerin gözüne girmiştir.

  • Sosyal medya
kayak

En iyi kayak merkezleri listesi

Yıllık ziyaretçi sayısı, forum internet portalları ve sosya medyadaki pozitif yorum sayıları, tesis özellikleri, kar kalitesi ve kalınlıkları, pistlerin özellikleri, fiyat hizmet kalitesi bakımından en iyi kayak merkezlerimizi aşağıdaki şekilde listeleyebiliriz.

Ülkemizde bulunan tüm kayak merkezlerine uçakla trenle ve otobüsle günübirlik, haftasonu veya hafta içi kayak turları düzenleyen lider turizm firmalarından biriyiz. Özellikle herşey dahil ( ulaşım, açık büfe mangal öğle yemeği, içecek, sınırsız teleferik / telesiyej kullanımı, kayak ekipmanı, kayak eğitimi dersi, sigorta, rehberlik, KDV vs ) 35 TL fiyata olan günübirlik gezi paketimiz en çok tercih edilen kayak aktivitemizdir.

uludağ

Uludağ

Rakım yani bulunduğu dağın yüksekliği 2.543 metredir. Uludağ; Marmara Bölgesinin en yüksek dağıdır. Kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda uzanan Uludağ'ın uzunluğu 40 km'yi bulur. İstanbul'dan günübirlik deniz otobüsü ile gelip kayak yapıp akşam dönmek mümkündür.

kartepe

Kartepe

Denizden yüksekliği 1600 metre olup harika bir körfez manzarasına sahiptir. Kış turizminin en canlı olduğu aylar Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır. Bu aylarda kar kalınlığı 60 ile 200 cm arasında değişmektedir. İstanbul'dan hergün otobüs seferleri vardır.

kartalkaya

Kartalkaya

Grand Kartal Otel, Kartal Otel, Dorukkaya Otel ve Golden Key Kartalkaya her kış kayakseverleri ağırlayan güzel kayak otellerinin bulunduğu merkez, Bolu ili Köroğlu Dağları'nda bulunur. Yılbaşı 14 Şubat ve sömester için en uygun yerlerden biridir.

erciyes

Erciyes

Kayak, kızak ve snowboard kiralama hizmetinin bulunduğu Erciyes Kayseri ilinin kışın en çok gidilen yerleri arasındadır. Dağın yüksekliği 3916 metredir ve pistler şehir merkezine 25 KM uzaklıktadır.

palandöken

Palandöken

Erzurum ilinde bulunan kayak merkezidir ve yüksekliği 3.176 metredir. Kayak merkezi, Erzurum'un 7 km güneybatısındadır. Snowboard, uluslararası yarışlar müsabakalar kayakla atlama oldukça popülerdir.

sarıkamış

Sarıkamış

Türkiye kayak merkezleri sıralamasında ilk 4 arasındaki yerini her zaman koruyan Sarıkamış, Kars il merkezine oldukça yakındır. Kayak merkezi 2200 metre ile 2900 metre yükseklikleri arasında bulunan bir platoda yer almaktadır.

davraz

Davraz

Akdeniz Bölgesi'nde Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen dağın adıdır. Isparta merkeze 20 km uzaklıktadır. 2635 m zirve yüksekliği bulunur, Antalya Belek Side bölgelerinden hergün turlar vardır.

saklıkent

Saklıkent

Toros Dağları'nın bir kolu olan Bey Dağları üzerinde bulunan Antalya iline 50 kilometre uzaklığı olan bir tesistir. Bu konumu nedeniyle bir günde iki mevsimin birden yaşanabildiği ender yerlerdendir.

elmadağ

Elmadağ

Ankaranın 18 km güneydoğusunda bulunan kayak tesisleridir. Ankaralıların merkezden uzaklaşmadan günübirlik ve haftasonu kaçamak yaptıkları güzel bier yerdir. Kızak, snowboard, kayak için son derece uygundur.

Resimler

Aktivitelerimizden ve etkinliklerimizden resimler fotoğraflar ve görseller. Uludağ Sarıkamış Palandöken Erciyes Davraz Kartalkaya Kartepe Saklıkent Hazarbaba Elmadağ Nikfer Bozdağ Ilgaz. Türkiye'nin en popüler büyük iyi kayak merkezleri listesi adları, pistler oteller konaklama ulaşım kar hava yol durumu hakkında bilgiler güncel durum haberler.

İletişim

Her hangi bir soru görüş fikir veya önerinizi bize aşağıdaki form aracılığı ile iletebilirsiniz.