Kayak merkezleri, kış kar sporları tatili organizasyon, ekipman kiralama, ulaşım, konaklama

Yurtiçi ve yurtdışı kayak turları, sömestr yılbaşı tatil paketleri, kayak dersleri, malzeme ekipman vs ile alakalı herşey burada!

Daha Fazla

Ucuz kayak malzemeleri kiralama alım satım hizmetleri

Sitemiz üzerinden kayak malzemeleri kiralaması yapabilir, ikinci el sıfır ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kayak öğrenme kursları dersleri

Kayak öğrenmek için en ucuz kurs veren hocayı bulabilir, kayak yapmayı hızlıca öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Kayak öğrenme kursları

Bir çok kişinin hayalinde metrelerce uzanan karlı pistlerin üzerinde düşmeden kaymaktır. Fakat bir çok kayaksever kayak yapanların muhlaka düştüğünü ve bir yerlerini kırdığını düşünerek kayak sporunun tehlikeli bir spor dalı olduğunu sanmaktadır. Bu düşünce oldukça yanlış ve kayak sporuna olan bir haksızlıktır.

Zira kayak sporu kurallara ve şartlara uyulduğunda hiçte tehlikesi olan bir spor değildir. Kayak yapmaya başlamak için öncelikle teorik ve sonrada bir miktar uygulamalı eğitim aldıktan sonra, artık bu spor dalındaki gelişmemizi kendimi kayarak günden güne ilerletiriz.

Yani profesyonel bir kayakçı olmak bir günde kazanılacak bir tercübe değildir. Ama kaymayı öğrenmek 1 saatlik gibi kısa bir süre içerisinden bile olmaktadır.

  • Sosyal medya
kayak eğitimi

Kayak öğrenmenin en kolay yolu

Bu kış mevisiminde kayak merkezlerine gidip kayak sporunu deneyimlemeyi planlıyorsanız, şehir merkezlerinde bulunan kapalı spor salonlarımızda bulunan kayak öğrenme pistlerimizde ve simülasyon kurslarımızda teorik ve uygulama dersleri alarak kayak sezonu geldiğinde kayak yapmaya hazır hale gelebilirsiniz.

Yoğun iş temposu nedeniyle yaşadığı şehirlerde kayak salonlarımızda derslere ve kurslara katılmaya fırsat bulamayanların endişe etmesine gerek yok, zira kayak merkezlerine geldiğinizde orada sizleri uzman hocalarımız öğretmenlerimiz beklemektedir. Onlardan 10-20 TL aralığında alacağınız 1 saatlik teorik ve uygulamalı ders ile hemen kaymaya karın ve pistin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

kayak

Uludağ

Bursa ilinin en popüler kayak merkezinde 7 erkek 9 bayan kayak öğretmeni kadromuzla kayak öğrenmek isteyenler saatlik 10 TL ücret ile kayak öğrenmelerine yardımcı oluyoruz.

kayak dersi

Kartepe

1 saatlik kurs ve ders ücretinin 10 TL olduğu Kocaeli / İzmit ili Kartepe Kayak Merkezi'nde 4 erkek ve 4 bayan snorboard kayak eğitmenlerimiz mevcuttur.

kayak eğitimi

Kartalkaya

Bolu ilinin güzide kayak pistlerine geleceksiniz ama kaymayı bilmiyormusunuz? Endişe etmeyiniz! Burada 4 bayan hocamız ve 2 profesyonel erkek kayak öğretmenimiz size yardıma hazır!

kayak hocası

Erciyes

Snowboard ve kayak takımı ile kaymanın en zevkli olduğu pistlerde, 5 bayan ve 3 erkek kayak eğitimi dersleri veren hocalarımız saatlik 9 TL kurs ücreti ile haftanın her günü kayak tutkunlarına yardımcı olmak için hazır bekliyor!

kayak kursları

Palandöken

Hem amatörlere hemde profesyonellere hitap eden pistlerde sizi amatörlükten profesyonelliğe kısa sürede ulaştıracak deneyimli kayak hocalarımız 11 TL saatlik ders ücreti ile eğitim veriyor!

kayak kursu

Sarıkamış

En çok kayak öğretmeni ve eğitmenimiz bulunan kayak tesisidir. Kars ilinin bu güzel kayak pistlerinde tam 15 kayak hocamız bulunmaktadır. 10 bayan 5 erkek kayak hocası saatlik kurs ücreti 8 TL'dir.

kayak öğrenme

Davraz

2 bayan ve 2 erkek kayak öğretmenimizin görev yaptığı Davraz Dağı'nda kayak yapmayı aynı gün içerisinde öğrenip pistlerin ve kayamnın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. 12 tl ders ücreti!

kayak öğretmeni

Saklıkent

1 erkek 1 bayan eğitmenizimizin bulunduğu Antalya ilinin en güzel yeri olan SAKLIKENT'te kayak öğrenme kursları ders ücreti saat başına 13 TL dir. 1 gün önceden kayıt yaptırma tavsiye edilir.

kayak-dersleri

Elmadağ

Ankara kapalı kayak spro salonunda görevli kayak hocalarımız, kış mevsiminde hizmetlerini Elmadağ kayak tesislerinde sürdürmektedir. 9 TL saatlik ders ücreti ile çocuk ve yetişkinlere kurslar!

Resimler

Aktivitelerimizden ve etkinliklerimizden resimler fotoğraflar ve görseller. Uludağ Sarıkamış Palandöken Erciyes Davraz Kartalkaya Kartepe Saklıkent Hazarbaba Elmadağ Nikfer Bozdağ Ilgaz. Kayak kursları eğitimi fiyatları ne kadar en ucuz kaç tl? Kaymayı en kolay hızlı öğrenme yolları, kayak hocası öğretmeni okulları listesi tavsiye iletişim tel!

İletişim

Her hangi bir soru görüş fikir veya önerinizi bize aşağıdaki form aracılığı ile iletebilirsiniz.