Erciyes Kayak Takımı Kiralama Kiralık Kayak Malzemeleri

 • Ürün Hizmet No: # 3011 76 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Erciyes, Türkiye


Erciyes Kayak takımı kiralama kiralık snowboard kış sporları malzemeleri ekipmanları kayak kıyafetleri elbisesi giysileri kayak ekipmanı malzemesi fiyatları ücretleri ne kadar kaç tl.

Bu kış Erciyes kayak merkezinde günübirlik veya bir kaç günlük kayak tatil yapmayı planlıyor ve ucuz bir kayak takımı almayı düşünüyorsanız, sizin için en iyi yollardan birisi bizden komple kayak malzemeleri ve takımını kiralamaktır.

Yılda sadece birkaç gün için kullanacağınız bir alete veya ekipmana tonlarca para ödemenize gerek yok, başta Erciyes kayak tesisleri olmak üzere Türkiye’nin tüm kayak merkezlerinde ucuz ekonomik fiyatlara bot elbise baton eldiven gözlük kıyafet vs gibi A'dan Z'ye kayak sporu yapmak için kullanılan malzeme ve ekipmanları kiralıyoruz.

Kiralık kayak takımı ekipmanları ve malzemeleri fiyatı ücreti ne kadar kaç tl? Künlük 5-15 tl arasında değişmekte olup, Erciyes kayak merkezi içerisindeki otellerden ve kiralama noktalarından % 60 daha ucuzdur, ayrıca 3 kişiden fazla gruplara toplu kiralamalarda % 50 indirim kampanyamız ve hafta içi ilave % 3 indirim fırsatımız bulunmaktadır.

Erciyes kayak merkezi için kayak elbisesi kıyafeti ayakkabısı gözlüğü batonu aksesuarları en ucuz fiyata kiralama yerleri nerede?

Kiralama ve satış merkezimiz Erciyes kayak merkezi yolu üzerinde tesislere varmadan 4 km geride yol üzerinde bulunmaktadır. Web sitemizden online siparişlerinizi vererek geldiniz gün kayak takımınızın hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Yayın tarihi: Kasım 22, 2018 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kartalkaya Yılbaşında Gidilecek Yerler Ucuz Nereye Gidilir

  Kartalkaya Yılbaşında Gidilecek Yerler Ucuz Nereye Gidilir

  Kayak Giysisi Kiralama (Kartalkaya) İlan / İçerik Numarası : # 1861 79 kez okundu. Aralık 19, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Kartalkaya yılbaşında gidilecek yerler nereye gidilir ucuz uygun güzel mekanlar sanatçılı konser canlı müzik eğlence merkezleri oteller restaurantlar barlar gazinolar tavernalar. Kartalkaya içinde oturuyor ve bul yılbaşı sevgilim eşim ailem ile yılba...

 • Elmadağ Kayak Tatili Turları Önerileri Fırsatları Fiyatları

  Elmadağ Kayak Tatili Turları Önerileri Fırsatları Fiyatları

  Kayak Giysisi Kiralama (Elmadağ) İlan / İçerik Numarası : # 1427 37 kez okundu. Aralık 6, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Elmadağ kayak tatili turları önerileri fırsatları fiyatları uygun ucuz yılbaşı sömestr hafta sonu vizesiz yurtdışı herşey dahil tatil paketleri kampanyaları. Elmadağ ve çevresinde yaşıyorsanız ve bu kış kayak tatili yapmak istiyorum ve ucuz uygun eko...