Uzungölde Helikopter İle Yayla Gezisi

 • Ürün Hizmet No: # 879 25 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Uzungöl, Trabzon, Türkiye

Uzungölde helikopter ile yayla gezisi gezileri turları helikopterle geziler turlar fiyatları ücretleri tur gezi düzenleyen firmalar şirketler iletişim telefon.


Trabzon'un Çaykara ilçesindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl' de yerli ve helikopter turları ile bu doğa harikasını havadan da görme fırsatını yakalıyor.

5 - 7 yolcu kapasiteli helikopterler, belde merkezindeki pistten havalanıyor, yolcularına Uzungöl'ü havadan gösterdikten sonra civardaki yaylaların üzerinde tur atıp Uzungöl'e dönüyor.

Helikopter turunun fiyatının kişi başı dakikası 6 Avro olduğunu belirten firma yetkilisi "Uzungölde hizmetleri farklılaştırmak, alternatif arayan ziyaretçilere yeni fırsatlar sunmak için helikopter turlarını başlattık.

Uzungöl yöresi, doğal yapısıyla sadece Doğu Karadeniz'in değil Türkiye'nin de önemli turizm merkezlerinden biridir. Bu güzelliklerin havadan da görülebilmesi için böyle bir fikir aklımıza geldi. Uzungöl gökyüzünden çok güzel ve farklı görünüyor.

Uzungöl çevresinde bir çok alternatif turumuz var. 7 dakikalık kısa programda Uzungöl'ün üzerinde uçma ve fotoğraf çekme imkanını sunulmaktadır. Yayla gezisini de kapsayan geniş turlarda bulunmaktadır.

Ayrıca yaylada 1 saat konaklamalı turlarıda da müşterilerin seçimine sunulmaktadır.

Helikopter pilotu ise Uzungöl'e turizm konusunda katkıda bulunabilmek amacıyla geldiklerini belirterek, "Kış aylarında kayak faaliyeti için Uzungöl ve Ayder Yaylası'nda bulunduk.

Yaz aylarıyla birlikte buranın doğal güzelliklerini, yayla bölgelerini yöreye gelen turistlere göstermek, tanıtmak amacıyla Uzungöl'de kalacağız ve yaz boyu hizmet vereceğiz. Çeşitli paket turlarla yörenin güzelliğini havadan görmek isteyenlere seçenek sunuyoruz" diye konuştu.

Trabzon Akçaabat Araklı Arsin Beşikdüzü (Şarli) Çarşıbaşı (İskefiye) Çaykara (Kadahor) Dernekpazarı Düzköy Hayrat Köprübaşı (Goneşara) Maçka Of Sürmene Şalpazarı (Ağasar) Tonya Vakfıkebir (Fol) Yomra
Akcaabat Arakli Besikduzu Sarli Carsibasi Caykara Duzkoy Koprubasi Gonesara Surmene Salpazari Vakfikebir Uzungöl Uzungol Sümela MonasteryYayın tarihi: Kasım 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ocak 27, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Kayak Otelleri Konaklama Dağ Evi

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Uzungöl Helikopter Turları Firmaları Şirketleri

  Uzungöl Helikopter Turları Firmaları Şirketleri

  Helikopter Kayak Firmaları Uzungöl (Trabzon) İlan / İçerik Numarası : # 883 31 kez okundu. Kasım 19, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Uzungöl helikopter turları turu firmaları şirketleri saatlik helikopterler geziler turlar ne kadar kaç tl yorumlar tavsiyeler tur gezi fotoğrafları videoları. Yurtdışındaki iş adamı Karadeniz bölge turizmine katkıda bulunmak için Uzungöle helikopter ...

 • Helikopterle Kayak Heliski

  Helikopterle Kayak Heliski

  Helikopter Kayak Firmaları (Ağrı) İlan / İçerik Numarası : # 870 143 kez okundu. Kasım 19, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Helikopterle kayak heliski zirve kayağı yapılan en büyük iyi popüler dağlar bölgeler ülkeler helikopter ile kar kayak turları organizasyonu yapan firmalar şirketler. Helikopter Kayağı Dağlar ve buzullar, derin kar, el değmemiş doğa ve unutulmayacak b...