Uzungöl Helikopter Turları Firmaları Şirketleri

 • Ürün Hizmet No: # 883 31 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Uzungöl, Trabzon, Türkiye

Uzungöl helikopter turları turu firmaları şirketleri saatlik helikopterler geziler turlar ne kadar kaç tl yorumlar tavsiyeler tur gezi fotoğrafları videoları.

Yurtdışındaki iş adamı Karadeniz bölge turizmine katkıda bulunmak için Uzungöle helikopter desteğinde bulunacağı müjdesini verdi.

23 Yıldan beri Fransa'da çalışmalarını sürdüren İş adamı, Dünyanın hiçbir yerinde Uzungölün doğa harikasının bulunmadığını ve bu doğa güzelliklerini değerlendirmek için Uzugöle helikopter desteğinde bulunacağının müjdesini verdi.

Eşsiz doğa harikası Uzungöl sadece yaz turizmine kendini harcamamalıdır diyen İş Adamı, Uzungölü Trabzon'un heliksi, dağcılık ve kayakçılık merkezi haline getirilerek sermayemizi diğer kayak merkezleri gibi yabancılara değil , Uzungölün ve bölge insanımızın gitmesine sağlayacağını söyledi.

Vali de dağları kuşbakışı gördü
Fransa'dan kiraladığı helikopter ile heliksi ve dağcı profesyonel 7 kişilik ekip ile 4 bin kilometre yol katlederek Uzungöle gelen iş adamımız Uzungöl ve yaylalarını turizmden daha çok yararlanabilmesi için Trabzon Valisi Uzungöl ve yaylalarına helikopter gezisi düzenleyerek doğayı kuş bakışı incelediler.

Uzungölde helikopter turu
Kutuplar hariç dünyanın hiçbir yerinde Uzungölün yaylalarında 6 ay kayak yapılacak bir mekan dışında bulunmadığını hatırlatarak Uzungöle kalmak üzere yılın 12 ayında helikopter turları düzenleyeceğini, yerli ve Yabancı turistlerin Uzungölden istedikleri yaylalara ve turizm yerlerine ulaşma imkanını sağlayacağının de müjdesini veren işadamı, Gelecek yıl Uzungöle sağlayacağım helikopter Trabzon ve İlçelerinden Uzungöl ve yaylalarına turist taşıyacağını, bu girişim ile Uzungöl turizminin büyük ölçüte tanıtımı olacağını söyledi.

Helikopter turu mekanları
Sultanmurat, Soğanlı, Demirkapı, Yoncalı, İbsil, Arpaözü, Derindere, Şekersu, Cahmutlar, Dağönü yaylası ve Yente yaylaları gibi yaylalarımız helikopter ile kış ve yaz turizmine hizmet edeceğini de söyleyen İş Adamı, Turistlerimizi bırakacağımız yaylalarda belirli saatlerde alınıp Uzungöle getirme imkanı sağlayacağını belirtti.

Uzungöle turizm desteği
Uzungöl doğa güzelliklerine, havasına ve kokusuna büyülenen Fransız hocaları, Uzungöl sadece bize yetmez. Bu güzelim doğa harikasını bizim ülkemizin yüzde beş bile bilmiyor. Artık bundan sonra Uzungölü doğasından çektiğimiz görüntü ve fotoğraflarlı turizmcilerimize vererek turizm turları ülkelerin listesine koyduracaklarını söylediler.

Yayın tarihi: Kasım 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ocak 27, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Kayak Kar Kış Sporları Aktiviteleri

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Uzungölde Helikopter İle Yayla Gezisi

  Uzungölde Helikopter İle Yayla Gezisi

  Helikopter Kayak Firmaları Uzungöl (Trabzon) İlan / İçerik Numarası : # 879 25 kez okundu. Kasım 19, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Uzungölde helikopter ile yayla gezisi gezileri turları helikopterle geziler turlar fiyatları ücretleri tur gezi düzenleyen firmalar şirketler iletişim telefon. Trabzon'un Çaykara ilçesindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl' de yerli ve helikopter...

 • Helikopterle Kayak Heliski

  Helikopterle Kayak Heliski

  Helikopter Kayak Firmaları (Ağrı) İlan / İçerik Numarası : # 870 143 kez okundu. Kasım 19, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Helikopterle kayak heliski zirve kayağı yapılan en büyük iyi popüler dağlar bölgeler ülkeler helikopter ile kar kayak turları organizasyonu yapan firmalar şirketler. Helikopter Kayağı Dağlar ve buzullar, derin kar, el değmemiş doğa ve unutulmayacak b...