Kayak kar tatili sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava duyurular ilanlar ver al sat kirala ucuz tatil paketleri bul! Site üzerinde kayak sektöründe faaliyet gösteren oteller konaklama tesisleri tur gezi organizasyon firmaları şirketleri taşıma ulaşım servisleri ekipman malzeme kiralama alım satım kayak dersi kursu ve diğer hizmetleri sunan gerçek ve tüzel kişiler firmalar şirketler ücretsiz bedava alım satım kiralama kayak turları tatili fırsat paketleri tanıtım ilanları paylaşabilirler. Site üzerinde adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Güzeltepe Kayak Merkezi Sezona Hazır Muşta Kar Tatili

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 17/01/2018
  • Muş, Turkey

Muş'taki Güzeltepe Kayak Merkezi'nde sezon hazırlıkları tamamlandı. Güzeltepe Kayak Merkezi Sezona Hazır Muşta Kar Tatili Muş'taki Güzeltepe Kayak Merkezi'nde sezon hazırlıkları tamamlandı.

Kent merkezine 8 kilometre mesafede 2 bin 300 rakımlı Güzeltepe Dağı'nın zirvesinde yer alan kayak merkezinde, bin 300 metre uzunluğunda 2 pist bulunuyor.

Altı ay boyunca karla kaplı olan merkezde, kayak sezonu için yapılan hazırlıklar sona erdi.

Merkezdeki pistleri inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş, bu yıl tesiste bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tesiste hazırlıkları tamamlayarak kar yağışını beklemeye başladıklarını anlatan Kardaş, "İki kayak pistinde genişletme ve düzenleme çalışması da yaptık. Daha önce 67 olan askı sayımızı 76'ya çıkardık. Tesis tamamen dolu olsa bile hizmet verebileceğiz." dedi.

Hamdullah Kardaş, tesiste kullanılmak üzere kar ezme aracı aldıklarını belirterek, "Kar yağmaya başladığında ezme çalışmalarına başlayacağız. Bu çalışma kayak sezonunun uzamasını sağlayacak." diye konuştu.

Tesise ulaşım sorunu olmadığını da vurgulayan Kardaş, herkesi merkezde kayak yapmaya davet etti.

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Uludağ Kayak Merkezi Son Durum Haberleri

  Uludağ Kayak Merkezi Son Durum Haberleri

  Kayak Merkezleri Son Durum (Bursa) 16/02/2019 İlanı verenle iletişime geç

  Uludağ Kayak Merkezi Son Durum Haberleri ULUDAĞ HER GÜN GÜZELLEŞİYOR Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, beraberindeki Bursa Teleferik A.Ş. Genel Müdürü İlker Cumbul ile birlikte yeni bir yaşam alanına dönüşün Oteller Bölgesi’ndeki Kurbağa Kaya...

 • Ermenek Kayak Merkezi Ne Zaman Açılacak Tamamlanacak hakkında bilgiler

  Ermenek Kayak Merkezi Ne Zaman Açılacak Tamamlanacak hakkında bilgiler

  Kayak Merkezleri Son Durum Ermenek (Karaman) 18/02/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ermenek Kayak Merkezi Ne Zaman Açılacak Tamamlanacak hakkında bilgiler Türkiye Kayak Federasyonu Karaman İl Temsilcisi Servet Aldanmaz, Ermenek Yumru Tepe Kayak Merkezi’nde yapılan çalışmalar ve bu yıl içerisinde yapılacak çalışmaları değerlendirdi. ...

 • Türkiyede Kış Turizmi En İyi Günlerini Geçiriyor Tatil Turlar Oteller Pistler

  Türkiyede Kış Turizmi En İyi Günlerini Geçiriyor Tatil Turlar Oteller Pistler

  Kayak Merkezleri Son Durum 10/02/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Türkiyede Kış Turizmi En İyi Günlerini Geçiriyor Tatil Turlar Oteller Pistler Kış turizmi son 5 yılın en iyi sezonunu geçiriyor Son günlerde adını sıkça duyduğumuz 'Doğu Ekspresi' yerli turiste kış tatilini öğretti. Birçok kayak merkezinde ise yüzde ...Muş'taki Güzeltepe Kayak Merkezi'nde sezon hazırlıkları tamamlandı. Güzeltepe Kayak Merkezi Sezona Hazır Muşta Kar Tatili Muş'taki Güzeltepe... Muş, Turkey Kayak Merkezleri Son Durum www.kayak-merkezleri.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Kış Sporları Kayak Snowboard Tatil