Yabancıların Türkiyede Türklerden Daha Ucuza Tatil Yaptıkları Doğrumu?

Otelcilik konaklama tatil sektörü güncel konular sık sorulan sorular son dakika haberler, fırsatlar indirimler kampanyalar haberler forum sitesi.
kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

Yabancıların Türkiyede Türklerden Daha Ucuza Tatil Yaptıkları Doğrumu?

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:56 am

Yabancıların Türkiyede Türklerden Daha Ucuza Tatil Yaptıkları Doğrumu? Avrupalı ve Rus Turistler Türkiye'deki Otellerde Türklerden Daha Az Bir Fiyata Tatil Yaptıkları İddiaları Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Konular Arasında.

Bazı davarlar gelmiş burada türklerle arapları aynı kefeye koyuyor sonra kendine "emekçi" diyor. bunları görünce beter olsunlar diyorum.

Araplarla türkleri aynı kefeye koyup, türkleri beğenmiyorsan siktir git o zaman Avrupa'daki otellerde çalış.

bilmesek inanacağız. rusya'dan gelen köylüyü açık büfe restoranda görmedin mi hiç? bağıra çağıra konuşan, pis elleriyle tabaklara dalan arapları görmedin mi hiç?

en son taa 2006 yılında ailemle gittim, adı lazım değil türkiye'yi bitiren ihaleleri kazanan üçlü şirketten birinin oteline. rus bir aileyle tanıştık, adamların 1 haftalık uçak + konaklama dahil paket fiyatıyla bizim 2 gece konaklamamız aynıydı. allah belanızı versin dedik, o günden beri zaten ben büyüdüm gitmiyorum, ailem de tatil köyüne asla gitmiyor, gitmeyecek.

dolayısıyla bu sene fiyatların daha da artması normal. bu adamlar yabancılardan alamadığı parayı da sizden çıkarmaya çalışacak.

“Otelcilik Konaklama Sektörü” sayfasına dön