Türk Tatilciler Türkiye'deki Otellerde Ayrımcılığa Maruz Kalıyor mu?

Otelcilik konaklama tatil sektörü güncel konular sık sorulan sorular son dakika haberler, fırsatlar indirimler kampanyalar haberler forum sitesi.
kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

Türk Tatilciler Türkiye'deki Otellerde Ayrımcılığa Maruz Kalıyor mu?

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:20 am

Tatilciler Türkiye'deki Otellerde Ayrımcılığa Maruz Kalıyor mu? Türk Tatilciler Akdeniz ve Ege Otellerinde Tatil Yapmak İstedilerinde Hem Yabancı Turistten Fazla Para Ödüyor, Hemde Bir Çok Otelde İstenmiyor Yorumları Sosyal Medyada Topic Trend Olmuş Durumda.

Neymis turizmci esnaf 6 ay calisiyomus 6 ay yatiyomus nasi ayakta dursunmus tabiki pahali yapcakmis yerli turist bunu anlamazmis. yerli turist senin 6 ay emeksiz yicegin parayi vermek zorunda mi ulan it. yavsaga bak ya durduk yere sinirlendiriyolar insani.

kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

Re: Türk Tatilciler Türkiye'deki Otellerde Ayrımcılığa Maruz Kalıyor mu?

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:20 am

ben acimam kardeşim beter olsunlar, yerli turiste kopek muamelesi yapan, les otellerinde les hizmet verdikleri odalara 700 lira isteyen adamlar batarsa uzulmem zaten tadini hans, ivan çıkarıyordu bizim millet doğru düzgün gidemiyorduk.
almanyada acentaya gittim oda satin alacaktım benim türk olduğumu gorunce yani turk pasaportunu, bizim icin sorun yok ama otel turk pasaportunu kabul etmiyor demisti. bunlar boyle serefsiz iste. ayni odayi hans'a 400e bana 700e satıyor.
restaurana yemek yemeye gidiyoruz, o köylü ingilizlerden daha fazla para bırakmamiza rağmen serefsizler yarım saat yüzümüze bakip siparisimizi bile almadilar bu arada koylu ingilizin gotunu yalamakla mesgulduler ezikler.

türk turist memnuniyetsizligi durumunu da açıklayayım : türkiye tatile gelen avrupali en alt kesimdir oranin varosu, köylüsüdur(avrudapada yaşamış biri olarak söylüyorum bunu) o yuzden bunlarin leş otellerindeki les hizmetlerinden memnun kalirlar. avrupanin zengini, egitimlisi buraya gelmez ispanya yunanistana vs gider çünkü buradaki otellerin ne kadar leş olduğunu bilir. turk turistler buraya gelen avrupaliya nazaran daha üst kademeden insanlardir o yuzden bunlarin otellerindeki leş animasyondan tutun verdikleri leş hizmetlerden, kelitesiz yemeklerden pek memnun kalmazlar

kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

Re: Türk Tatilciler Türkiye'deki Otellerde Ayrımcılığa Maruz Kalıyor mu?

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:53 am

param olduğu halde beni vatandaşım diye yabancılardan sonra gören işletmeler olduğu sürece isterlerse kuru ekmeğe muhtaç kalsınlar onlar da beni ilgilendirmez :) banane

“Otelcilik Konaklama Sektörü” sayfasına dön