2020 Krizinde Otellerin Açılmamasına Sevinen Kesim Yorumları

Otelcilik konaklama tatil sektörü güncel konular sık sorulan sorular son dakika haberler, fırsatlar indirimler kampanyalar haberler forum sitesi.
kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

2020 Krizinde Otellerin Açılmamasına Sevinen Kesim Yorumları

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:15 am

2020 Krizinde Otellerin Açılmamasına Sevinen Kesim Yorumları. Sosyal Medyada Turizm Krizi ve Neticesinde Otellerin Açılmaması İle Alakalı Sevinen Yorumları Okuyoruz. İşte Bazı Eleştiriler Şöyle ;

Tekrar ediyorum, çalışanlara ve emekçilere hiçbir sözüm yok. o yavşak çıkarcı sikim otel sahibi olduğunu zanneden trabzonlu müteahhitlere kafam girsin. bundan sonra başını alırsınız o fiyatlarla. o boktan ihale cebe indirme politikanız götünüze girecek.

O marine hindileri, soğan halkalarını, patates kızartmaları ve boktan pide kuyruklarını da, beş yıldız ultra ultra götünüze sokun. açık büfeyi pilav, makarna ile doldurdunuz ya, bi daha götünüze girsin. kendi halkına saygı duymayan yavşak hepsi.

kayakmerkezleri
Site Admin
İletişim:

Re: 2020 Krizinde Otellerin Açılmamasına Sevinen Kesim Yorumları

Mesaj gönderen kayakmerkezleri » Cum Haz 19, 2020 5:44 am

muğla’da yaşayan birisi olarak benim buna ‘ohhh çok iyi oldu, çok da güzel oldu, masa örtümüzü bile değiştirmiyorlardı, ohhh’ diyebilmem için o sektörde çalışan tanıdıklarımın olmaması ve hayatın gerçeklerinden habersiz olmam gerekir. bir ekonomik krizden nasıl zevk alınır, bu nasıl bir tatmin olma hissi?

ülkede büyük bir işsizlik var. benim çalıştığım sektörde işe almakla alakam olmadığı halde, üniversite mezunu bir tanıdığım okuduğu bölüm ile tamamen alakasız asgari ücretten yorucu bir işe girmeye çalışıyor. bu durumdayken bir de turizm darbe gördü diye sevinenler bu nasıl bir hayata, insanlara, ülkesine düşmanca bakış?

“Otelcilik Konaklama Sektörü” sayfasına dön