Kayak kar tatili sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava duyurular ilanlar ver al sat kirala ucuz tatil paketleri bul! Site üzerinde kayak sektöründe faaliyet gösteren oteller konaklama tesisleri tur gezi organizasyon firmaları şirketleri taşıma ulaşım servisleri ekipman malzeme kiralama alım satım kayak dersi kursu ve diğer hizmetleri sunan gerçek ve tüzel kişiler firmalar şirketler ücretsiz bedava alım satım kiralama kayak turları tatili fırsat paketleri tanıtım ilanları paylaşabilirler. Site üzerinde adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Erciyes Kayak Merkezi'nde Gece Kayağı Başladı

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 17/01/2018
  • Kayseri, Turkey

KAYSERİ Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan ve kayak sezonunu erken açan Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladı.

Reklamı Kapat


Erciyes Kayak Merkezi'nde Gece Kayağı Başladı 30 gün önce
Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladıKAYSERİ - Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan ve kayak sezonunu erken açan Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladı.

Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladı

KAYSERİ - Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan ve kayak sezonunu erken açan Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladı. Kar kalınlığının 75 santimetre olduğu Erciyes Kayak Merkezi'nde yapılan pist ışıklandırmaları sonrasında gece kayağı da başladı. Hafta sonu başlayan gece kayağına kayakseverler büyük ilgi gösterdi. Cuma ve Cumartesi günleri akşam 20.00'a kadar, Pazar günü ise akşam 18.00'a kadar yapılan gece kayağı öncesinde kayakseverlere geleneksel Kayseri pekmezinden yapılan şıra ikram edilirken, zirveye yakın olan bölgede ve iniş alanlarında varillerde yakılan ateşlerle kayakçıların ısınması da sağlandı.İlk gün yaklaşık 500 kayakçının gece kaymanın keyfini yaşadığı öğrenilirken, kayakseverler 'Erciyes' yazısı önünde bol bol fotoğraf çektirdi.

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Afyon Sevgililer Günü Programları Etkinlikleri Organizasyonları Fırsatları

  Afyon Sevgililer Günü Programları Etkinlikleri Organizasyonları Fırsatları

  Kayak Festivali (Afyon) 01/02/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Afyon sevgililer günü programları etkinlikleri organizasyonları 14 şubat aktiviteleri fırsatları eğlence mekanları gidilecek yerler www.kayak-merkezleri.com'da yorumları tavsiyeleri oku sevgilime ne alabilirim ne hediye edebilirim hakkında öneriler. ...

 • Adapazarı Sevgililer Günü Programları Etkinlikleri Organizasyonları Fırsatları

  Adapazarı Sevgililer Günü Programları Etkinlikleri Organizasyonları Fırsatları

  Kayak Festivalleri (Adapazarı) 01/02/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Adapazarı sevgililer günü programları etkinlikleri organizasyonları 14 şubat aktiviteleri fırsatları eğlence mekanları gidilecek yerler www.kayak-merkezleri.com'da yorumları tavsiyeleri oku sevgilime ne alabilirim ne hediye edebilirim hakkında öneril...

 • Sivas Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme Sitesi

  Sivas Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme Sitesi

  Kayak Festivali (Sivas) 28/11/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Sivas ücretsiz ilanlar ilan verme sitesi kayak kış sporları tatili otelleri turları snowboard satılık ekipman malzeme alım satım ders kurs hocası ilan. Sivas kayak kar sporları bedava ilan verme sitesinde sayfasında ücretsiz olarak A'dan Z'ye ilan ve...KAYSERİ Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden biri olan ve kayak sezonunu erken açan Erciyes Kayak Merkezi'nde gece kayağı başladı. Reklam... Kayseri, Turkey Kayak Festivalleri www.kayak-merkezleri.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Kış Sporları Kayak Snowboard Tatil