Kayak kar tatili sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava duyurular ilanlar ver al sat kirala ucuz tatil paketleri bul! Site üzerinde kayak sektöründe faaliyet gösteren oteller konaklama tesisleri tur gezi organizasyon firmaları şirketleri taşıma ulaşım servisleri ekipman malzeme kiralama alım satım kayak dersi kursu ve diğer hizmetleri sunan gerçek ve tüzel kişiler firmalar şirketler ücretsiz bedava alım satım kiralama kayak turları tatili fırsat paketleri tanıtım ilanları paylaşabilirler. Site üzerinde adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Avrupa Olimpiyat Komitesi Bakan Kılıç’ın emeği çok büyük

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 16/02/2017
 • Değiştirilme tarihi: 30/01/2018
  • Erzurum, Turkey

Avrupa Olimpiyat Komitesi “Bakan Kılıç’ın emeği çok büyük” EOC Başkan Vekili Janez Kocijancic, EYOF 2017 açılış günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Erzurum’un EYOF’a vaktinde hazırlanmasında Bakan Kılıç’ın kararlılığının ve ortaya koyduğu güçlü iradenin payının büyük olduğunu söyledi.
Erzurum’da iki yıl içinde tüm tesislerin Oyunlara hazır hale getirilmesi; konaklama, ulaşım, altyapı gibi tüm hizmetlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi yerli-yabancı tüm katılımcıların takdirini toplamaya devam ediyor. Açılış törenini izlemek üzere şehre gelen ve Oyunlar öncesi tesisleri gezen Avrupa Olimpiyat Komiteleri (EOC) Başkan Vekili Janez Kocijancic de EYOF için yürütülen yoğun hazırlık döneminin büyük bir başarı olduğunu dile getirdi.

Kocijancic, “Bu kadar kısa bir sürede bu çapta bir organizasyonun hazırlıklarının tamamlanması ancak büyük bir çaba ve özverili çalışma ile mümkün olabilirdi. Bu noktada başta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür etmek isterim. Bakan Kılıç’ın Olimpik organizasyonlara verdiği önem ve çabaları, bugün Erzurum’un en iyi EYOF’lardan birini gerçekleştirmesini sağlıyor. Bu hazırlık sürecinde emeği geçen tüm tüm yetkilileri de gönülden kutluyorum” dedi.
11-18 Şubat tarihleri arasında Erzurum’da gerçekleştirilen EYOF’a 34 ülkeden 1150 sporcu ve delege katılıyor.

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Erzurum Milletvekili Aydemir'den EYOF 2017 boyutunda üç vurgu

  Erzurum Milletvekili Aydemir'den EYOF 2017 boyutunda üç vurgu

  Kayak Festivali (Erzurum) 15/02/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Erzurum Milletvekili Aydemir'den EYOF 2017 boyutunda üç vurgu AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'EYOF 2017 muhteşem bir organizasyon. AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'EYOF 2017 muhteşem bir organizasyon. Olimpiyat bayrağın...

 • Erzurum EYOF 2017 açılışı yapıldı

  Erzurum EYOF 2017 açılışı yapıldı

  Kayak Festivali (Erzurum) 14/02/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Erzurum EYOF 2017 açılışı yapıldı EYOF 2017 açılışı yapıldı Türkiye'nin ilk kez ev sahipliğinde Erzurum'da düzenlenen EYOF 2017'nin açılış töreni, kentteki Kazım Karabekir Stadı'nda görkemli bir şekilde yapıldı. Avrupa Olimpiyat Komitesince (EOC) Erz...

 • Erzurum Eyof 2017 Büyük Slalomda Alex Vinatrez farkı

  Erzurum Eyof 2017 Büyük Slalomda Alex Vinatrez farkı

  Kayak Festivali (Erzurum) 14/02/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Erzurum Eyof 2017 Büyük Slalomda Alex Vinatrez farkı Büyük Slalomda Alex Vinatrez farkı Palandöken Avea Pisti’nde 28 ülkeden 58 sporcunun katıldığı erkekler büyük slalom yarışlarını ilk ve ikinci etapta elinden bırakmayan sporcu Alex Vinatrez oldu. İ...Avrupa Olimpiyat Komitesi “Bakan Kılıç’ın emeği çok büyük” EOC Başkan Vekili Janez Kocijancic, EYOF 2017 açılış günü dolayısıyla yaptığı açı... Erzurum, Turkey Kayak Festivali www.kayak-merkezleri.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Kış Sporları Kayak Snowboard Tatil