Ermenek'te yapılacak şeyler neler yapılır

 • Ürün Hizmet No: # 2883 33 kez bakıldı
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ermenek, Karaman, Türkiye

Ermenek'te yapılacak şeyler neler yapılır hakkında bilgiler tavsiyeler öneriler

ATV Safari yapabilirsiniz!..
ATV Safari; Damlaçalı-Balkusan Kanyonu-Göktepe rotası üzerinde, hem doğal güzellikler hem de maceralı yollar ile heyecanlı bir aktivite.

Trekking yapabilirsiniz!
Zeyve Pazarı’ndan Kazancı’ya kadar olan trekking rotası, yol boyunca yemyeşil ormanlarla birlikte yüksek tepelerde rastlanan görkemli kaya manzaralarıyla size apayrı bir yolculuk yaşatacak.

Mennan Kalesi’ne etkileyici bir yolculuk yapabilirsiniz!
Mennan Kalesi’ne yapılacak bir yolculuk, macera dolu bir tırmanışla şaşırtıcı bir alternatif olacak. Mennan Kalesi’ne ulaştığınızda bu zorlu yolculuk, karşılaştığınız manzara sayesinde sizde “iyi ki yapmışım.” hissi uyandıracak.

Kayak yapabilirsiniz!
Yumrutepe Kayak Merkezi, kış mevsiminde Ermenek mutlaka uğranması gereken bir cazibe merkezine dönüşüyor. Kış sporları için oldukça elverişli olan Yumrutepe, canlılığından hiçbir şey kaybetmeden ziyaretçilerini ağırlıyor.

Gölden kanyona rüya gibi bir tekne turu yapabilirsiniz!
Ermenek Turkuaz Gölü üzerinde başlayan ve Nadire Kanyonu boyunca uzanan bir tekne turu ile heybetli Torosların arasından geçerek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Mesire alanında vakit geçirebilirsiniz!
Muhteşem bir Göl manzarası sunan ve unutulmayacak buluşmalara şahitlik eden mesire alanında gerek ailenizle gerekse arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Yelken sporu yapabilirsiniz!
Ermenek Turkuaz Gölü’nde yelkencilik için çalışmalar devam ediyor. Birkaç denemesi de yapılmış olan bu etkinlikle birlikte kendinizi rüzgara bırakabilirsiniz.

Tol Medrese’yi ziyaret edebilirsiniz!
Karamanoğulları Beyliğinin anıtsal örneklerinden Ermenek Tol Medrese, bugün Ermenek’in tam merkezinde ziyarete açık. Burası, Beyliğin eğitim politikalarını göstermesi açısından büyük önem taşıyor. Taç kapısıyla, kabara ve rozetleriyle ve tarihi değeriyle Tol Medrese’yi mutlaka görmelisiniz.

Karamanoğlu Türbesi’ni ziyaret edebilirsiniz!
Toros yaylalarında, Balkusan köyündeki türbe, Anadolu beyliklerinin ilk hanedan mozolesi olan ünlü Ermenek Beyi Kerümeddin Karaman Bey’in türbesi. Etkileyici tarihi ve görüntüsüyle Karamanoğlu Türbesi’ni mutlaka görmelisiniz.

Köristanları gezebilirsiniz!
İkizin, Göktepe Köristanı ve Uğurlu Köristanları, tüm tarihleri ve bugünkü etkileyici görüntüleriyle sizi unutulmayacak turlara bekliyor.

Santral Park’ta vakit geçirebilirsiniz!
Ermenek’in içinden akan Değirmen Deresi’nin iki yanında düzenlenmiş park, bugün Ermeneklilerin gözde dinlenme alanlarından biri. Parktaki çınar ve doğal kavak ağaçları upuzun gövdeleriyle suyun kenarında oturanlara yazın serin bir ortam sunuyor. Santral Park’ı mutlaka görmelisiniz.

Yayın tarihi: Şubat 18, 2018 Değiştirilme tarihi: Ocak 29, 2020 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : İndirimler Fırsatlar Kampanyalar

Bu ilanı 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları : 0 kullanıcı tarafından oy verildi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ KAYAK-SNOWBOARD

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ KAYAK-SNOWBOARD

  Kış Sporları (Uludağ) İlan / İçerik Numarası : # 3060 18 kez okundu. Şubat 16, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ KAYAK-SNOWBOARD BRANŞININ EĞİTİMLERİ ULUDAĞ´DA BAŞLIYOR. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kayak-Snowboard branşının eğitimleri Uludağ´da başlıyor.24 Aralık tarihinde başlayacak olan 7-15 yaş arası kayak severl...

 • Bursa Uludağ Tırmanış Doğa Yürüyüşü Turları

  Bursa Uludağ Tırmanış Doğa Yürüyüşü Turları

  Etkinlikler (Uludağ) İlan / İçerik Numarası : # 3049 25 kez okundu. Şubat 16, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Bursa Uludağ Tırmanış Doğa Yürüyüşü Turları BURSA DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ, KAYAK VE DAĞCILIK FEDERASYONU KURUCUSU LATİF OSMAN ÇIKIGİL’İ ÖLÜMÜNÜN 31. YILDÖNÜMÜNDE ULUDAĞ TIRMANIŞI İLE ANDI. Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulü...

 • Erzincan Mehter Eşliğinde Kayak Keyfi Etkinlikleri

  Erzincan Mehter Eşliğinde Kayak Keyfi Etkinlikleri

  Etkinlikler Ergan Dağı Kayak Merkezi (Erzincan) İlan / İçerik Numarası : # 2779 43 kez okundu. Şubat 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Erzincan Mehter Eşliğinde Kayak Keyfi Etkinlikleri Erzincan Belediyesi Mehter Takımı Ergan Dağı Kayak Merkezi'nde kayak severlere konser verdi. Munzur Sıra Dağları'nın eteklerinde bulunan, deniz seviyesinden 2 bin 970 metre yüksekliğindeki Ergan Kaya...